Czy można poprawić barwę głosu po usunięciu fałdu głosowego?

Witam.Ponaeiam pytanie odnośnie fałdu głosowego.Z przyczyny pojawienia się na moim lewym fałdzie głosowym nowotworu,został on całkowicie usunięty.mam 30 lat i chciałbym wiedzieć czy w jakiś sposób da się poprawić barwę głosu oraz mowę.Czy są na to dodatkowe zabiegi lub rechabilitacje.Przede mną jeszcze całe życie a mój głos jest fatalny.

Nie znam Cie, nie znam Twojej historii choroby i historii Twojego nowotworu, nie wiem co to za nowotwór, nie wiem jaka to była op.eracja, nie widzę zdjęć z przed operacji i obecnych, nie wiem niczego. Masz daleko do mnie pytaj więc tam na miejscu operatorów. Chyba ,że chcesz przyjechać?