Czy można robić test ciążowy, gdy spóźnia się okres?

Czy można robić test ciążowy gdy spóźnia się okres? Co się dzieję jeśli raz są objawy okresu i później mijają?

Objawy, które Pan opisał mozna wyjaśnić jedynie poprzez zestawienie badani ginekologicznego z badaniem ultrasonograficznym, Bez tego nie ma szans na odpowiedź. Potrzebny jest obraz jajników i błony śluzowej macicy.