Czy można się zarazić wścieklizną przez stosunek?

Witam mam pytanie czy mozna sie zarazic wscieklizna przez stosunke bo taki mial miejsce moja partnerka zostala ugryziona przez psa przypadkowego mam obawy czy sie nie zaszczepic sie czy jakis test wykonac z gory dziekuje

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowny Panie, niestety nie ma takich testów oraz prawdopodobieństwo zakażenia jest bardzo niskie. Przypadek taki nie został dotychczas odnotowany. Prosze sie nie przejmować. Pozdrawiam