Czy można sprawdzić założenie koron zębowych?

Dzien dobry, 2 dni temu mialem wstawione 3 korony gorna prawa 2 i 4 oraz dolna prawa 6, mam uczucie jakby te zeby byly zaduze, ciagle je dotykam jezykiem, zgryz jest bardzo dobry patrzac w lustrze wyglada prosto, moze to kwestia przyzwyczajenia, ale najgozej jest z dolna 6, bo czuje jezykiem jakby miedzy lacznikiem a korona byla minimalna szczelinka, dotego wydaje mi sie ze jednym bokiem jest ona skrecona wiecej w strone srodkowa jamy ustnej, przez co ciagle jezykiem czuje ten bok, z uwagi ze wyjezdzam z kraju to niemoge wrocic do gabinetu. Z czasem moze wszystko sie unormuje i sie przyzwyczaje, ale niewiem, moje pytanie jest czy jest mozliwosc zrobienia zdjecia wszystkich zebow i okreslic na jego podstawie czy korony sa odpowiednio zalozone, moglbym zrobic takie zdjecie przed nastepna kontrolna wizyta i wszystko byloby jasne. Batdzo dziekuje za odpowiedz

Każda nowa struktura w buzi wymaga przyzwyczajenia.Jeżeli uzupełnienie protetyczne zostało wykonane dobrze i jest prawidłowo osadzone (najlepiej to sprawdzić na wizycie kontrolnej) w krótkim czasie powinien Pan o nim zapomnieć.