Czy można stosować antykoncepcję hormonalna na endometriozę przy bólu nóg?

mam problem mam endometrioze po operacji kolejna zmiana leczenie visane a teraz antykoncepcja tabletki,,od tyg, bola mnie nogi zrocilam krew i APT 23,907 sek norma 25,90-36,60.morfologia rozmaz alat asat ob crp w normie..co zrobic antykoncepcje nie moge odstawic poniewaz nadal mam endometrioze to zle wyniki? lekarz za miesic moge brac dalej tabletki anty..podwyzszone mam jeszcze aso 308 IU/ml norma 0-200 co robic

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie zgłosić się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć