Czy można stosować Concor Cor razem z Thicodinem?

Czy biorąc andepin 20 mg oraz tritico cr 75 mg oraz rano concor cor mogę brać na kaszel thicodin a na ból jak dotychczas poltram combo ? Piłam napar z dziuraca, ale boję się teraz to robić... Proszę o odpowiedź :( co mogę, sama już nie wiem.

Raczej nie jest to dobre połączenie.
Stosowanie leku równolegle z alkoholem, lekami przeciwlękowymi, przeciwdepresyjnymi, przeciwhistaminowymi, nasennymi, cytostatykami, opioidowymi lekami przeciwbólowymi, lekami rozluźniającymi mięśnie szkieletowe lub klonidyną może nasilać hamujące działanie tych leków na ośrodkowy układ nerwowy i na układ oddechowy oraz spowodować spadek ciśnienia tętniczego.