Czy można tak łączyć Concor Cor?

Dzień dobry. Czy biorąc lek na tachykardie Concor 5 mg raz dziennie mogę zażywać Ashwagande na więcej energii.?
KOBIETA, 45 LAT około miesiąca temu
Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie,

między lekiem na tachykardię Concor Cor a Ashwagandą nie powinno dochodzić do interakcji. W związku z tym najprawdopodobniej możliwe jest jednoczesne stosowanie obu preparatów.

Zawsze jednak warto skonsultować swój przypadek z lekarzem prowadzącym, który zna aktualny stan zdrowia pacjenta.

W naszym serwisie pojawiło się już podobne pytanie, na które została udzielona odpowiedź:

https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/czy-mozna-laczyc-ashwagande-i-concor-cor.

Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia, prosimy o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.