Czy można stosować Flexit razem z warfinem?

Dzień dobry . Mam pytanie czy mogę brać suplement diety Flexit drink przy spożywaniu warfinu . Jestem po krioablacji dwa lata temu i jest wszystko w porządku. Brałam flexa plus 3 opakowania ale ze względu na koszta zrezygnowałam. Szukam zamiennika tańszego. Na onecie upatrzyłam ten suplement i wiele innych tego pochodzenia.Ale konkretnie wybrałam ten. Czy mogę też brać Molekin D3i K2 czytałam że nie za bardzo jak ktoś używa leki przeciwzakrzepowe. Ale to mnie nie interesuje jedynie Flexit.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję stosować leki wg zaleceń lekarza prowadzącego. powyższy lek nie ma do końca badań aby móc stwierdzić ew wpływ na warfin, czy tez na możliwe działanie prozakrzepowe. podobnie jak przy stosowaniu witaminy K2