Flexit - spożywanie Nutrend Flexit Drink

Witam serdecznie, moje pytanie dotyczy Flexit. Czy suplement diety Nutrend Flexit Drink zamiast pomagać może zaszkodzić? Pytam gdyż biorę już 3 puszkę Flexit a nie zauważylem poprawy w mobilnosći i działaniu moich stawów. Działanie Flexit jest opóźnione w czasie i może ujawnić się dopiero po dłuższym stosowaniu. Czy w ogóle Flexit może wspomóc w działaniu stawów czy to tylko chwyt marketingowy? Flexit ma skutki uboczne i po jakim czasie należy zaprzestać jego stosowania? Ile razy dziennie można pić Flexit? Flexit pomaga na problemy z mobilnością stawów? Czy rzeczywiście suplement Nutrend Flexit Drink chroni przed kontuzjami i przed nadwrężeniem mięśni? Nutrend Flexit Drink może w jakiś sposób zaszkodzić? Jakie skutki ma Flexit Drink dla ciała, np. czy ma wpływ na włosy i paznokcie? Dzięki za wszystkie informacje!

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam serdecznie,

suplement nie powinien Panu zaszkodzić - może powinien Pan zmienić preparat jeżeli ten Panu nie pomaga.

Pozdrawiam

Mgr Monika Frank Dietetyk, Poznań

Witam serdecznie,
Preparat nie powinien Panu zaszkodzić. Nie mniej jednak jest to suplement diety. Warto zastanowić się nad sposobem żywienia i uwzględnić w nim te produkty, które będą również wspierały właściwą regenerację, ochronę i budowę stawów. Zachęcam do uwzględnienia w diecie tłustych ryb morskich, oleju lnianego, orzechów, awokado, nasion dyni i chia. Również nie powinno zabraknąć warzyw i owoców, które są źródłem antyoksydantów. Spośród produktów zbożowych zalecam kasze jaglaną.

Zachęcam do skorzystania z indywidualnej porady żywieniowej,
w ramach której dietetyk przygotuje dietę dostosowaną do stanu zdrowia i trybu życia.

Zapraszamy do kontaktu, istnieje możliwość skorzystania również
z porady on-line.

Pozdrawiam serdecznie!

Monika Frank, Dietetyk
www.poznan.mojdietetyk.pl
poznan@mojdietetyk.pl
tel. 696 884 351