Czy zażywanie kolagenu w płynie ma korzystny wpływ na cerę i włosy?

Czy zażywanie kolagenu w formie płynnej zakupionego w intetnecie ma korzystny wpływ na poprawę stanu cery i włosów czy jest to po prostu tzw. " chwyt marketingowy" ?

Bardzo trudno odpowiedziec na Pani pytanie nie znajac preparatu, o ktory Pani pyta.
Generalnie preparaty kolagenu to suplementy diety- bardzo latwo tu oszukac klienta, bowiem nie sa wymagane rzetelne badania przed ich rejestracja.
Ewa Rybicka