Czy można stosować razem miflonide breezer i Thiocodin?

Witam mam ogromny problem z kaszlem, lekarz przepisał mi dziś miflonide breezer 200, do tego zalecił brać thiocodin. Jedno i drugie dwa razy dziennie. I tu pytanie, ponieważ reakcja pani w aptece zbila mnie z tropu ponieważ poinformowała żeby nie brać tych lekarstw na raz. Thiocodin wieczorem. I co zrobić?

Lek. Tomasz Budlewski

udać się ponownie koniecznie do lekarza zlecając ego powyższe leczenie