Czy można stosować sok z karczocha przy polipie pęcherzyka żółciowego?

Dzień dobry, chciałem zapytać czy można stosować Sok z Karczocha przy polipie pęcherzyka żółciowego? został mi taki wykryty przy badaniu USG: W części bliższej przyściennie zmiana Hyperechogenniczna niecieniująca śr 3,5mm - Polip. Oprócz przejścia na diete chciałbym spróbować pić sok z Karczocha (99,8%) zawartości Karczocha. 2x25ml 30 minut przed jedzeniem, i jeżeli można to przez jak długi okres? Mam 23 lata jestem mężczyzną.

Witam,

W jakim celu ma być pity sok z karczocha? Jeśli zamierza Pan zmienić dietę ze względu na poprawę zdrowia to Dietetyk powinien jak najlepiej dostosować plan żywieniowy i to uwzględnić. Zachęcam do udania się do najbliższej placówki Mojego dietetyka w celu ustalenia jak najbardziej optymalnego żywienia poprawiającego stan Pana zdrowia.

Pozdrawiam
Robert Lipert
Dietetyk
Lublin