Czy można stosować tabletki antykoncepcyjne dla kobiet karmiących piersią po zakończeniu laktacji?

Czy moge brac tabletki antykoncepcyjne dla kobiet karmiacych piersia kiedy zakoncze lakyacje? ( I bedzie to bexpieczna forma antykoncepcj )? Nie zalecene sa dla mnie norma tabletki ze wzgledu na zylaki. Jaka ewentualny metoda moglabym alternatywna ? ( wkladki, spirale, zastrzyk, implant)? Dziekuje

Lek. Tomasz Budlewski

Koniczne jest przeanalizowanie wszystkich czynników ryzyka i określenie optymalnej metody antykoncepcji