Czy można uprawiać seks przy infekcji grzybiczej?

Witam, od dłuższego czasu mam nawracające infekcje grzybicze. Zawsze byłam leczona antybiotykiem i później probiotyk dopochwowo a za jakiś czas i tak wszystko nawracało. Zmieniłam lekarza miałam zrobiony powiew i zapisał mi tabletki fluconazol przez 6 miesięcy a mężowi przez miesiąc , i w związku z tym mam pytanie czy przez ten okres 6 miesięcy nie powinniśmy współżyć, czy można ?

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze żeby się powstrzymać Ew wg zaleceń lekarza prowadzącego a jak wyszedł posiew ?