Zapytaj lekarza

1 , 0 3 4 , 3 8 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy możliwa jest infekcja dróg rodnych po odstawieniu tabletek?

Dzień dobry, Przez 1,5 roku stosowałam tabletki antykoncepcyjne. Odstawiłam je ze względu na nawracające grzybicze zakażenia pochwy. Po zaprzestaniu zażywania tabletek leczyłam się jednocześnie Fluconazole i tabletkami Clotrimazolum , a potem zażywałam probiotyk Abiofem. Jestem już po kuracji, lecz dzis zauważyłam głęboko w pochwie bardzo duże skupiska białych grudek . Dodam, że nie czuję świądu, ani pieczenia. Czy to nawrót infekcji, czy łuszczący się naskórek po odstawieniu tabletek?
KOBIETA, 21 LAT ponad rok temu

Probiotyki - doustnie czy dopochwowo

W jaki sposób przyjmować probiotyki? Doustnie, a może dopochwowo? Obejrzyj nasz film i zapoznaj się z wypowiedzią eksperta na ten temat. O probiotykach mówi prof. Romulad Dębski.

Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania

Konieczna wizyta u ginekologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Ważne tematy