Uczucie zwężenia dróg rodnych po odstawieniu tabletek

Witam Odstawilam tabletki Antykoncepcyjne Microgynon 21 miesiac temu dokładnie ponieważ z partnerem podjelismy decyzje ze chcemy zostać rodzicami, pierwsza miesiaczke bez problemu dostałam po odstawieniu tabletek... Ale daze do tego ze przy ostatnim stosunku z Partnerem po miesiaczce po odstawieniu tabletek poczulismy takie jak by zwezenie i skrócenie dróg rodnych.... I chciałabym sie dowiedzieć czym mogłoby być to spowodowane ? Odstawieniem tabletek? Czy czym ? Byłabym bardzo wdzięczna za odp

Piotr Pilarski

Nie mogło to być spowodowane tabletkami. Proszę zgłosić się do ginekologa.

Pozdrawiam.