Przyczyny powracających infekcji dróg rodnych

Jaka może być przyczyna powracających infekcji dróg rodnych. Po wyleczeniu po jakinq czasie znów pojawiających się infekcje. W ostatnich badaniach cytologicznych wynik byl dobry (2) ale okazało się ze ponownie mam ostre zapalenie -jakimiś bakteriami (chyba) teraz znow bore leki.

Witam. Nawracające zakażenia mogą być spowodowane nieprawidłową higieną lub zaburzeniami naturalnej flory bakteryjnej. Sugeruję stosowanie doustnych lub dopochwowych probiotyków ginekologicznych.