Czy można uzupełnić brak w moście?

Witam serdecznie, mam pytanie dotyczące ubytku w moście, który mam założony od 7 lat, odłamał mi się spory kawałek jedynki, czy jest możliwość uzupełnienia tej jedynki bez wymiany całego mostu?

Nie ma możliwości estetycznego uzupełnienia braku w moście. Wszelnie naprawy będą tylko tymczasowe. Konieczna dokładna diagnostyka i wykonanie nowego uzupełnienie protetycznego.