Proszę o zinterpretowanie opisu MR odcinka piersiowego kręgosłupa

Witam serdecznie, W czerwcu tego roku miałem wypadek samochodowy..W którym byłam pasażerka. Miała. Złamane zebro..mostek.. od listopada miał straszne bóle kręgosłupa na wysokości lopatem. Miałam robiona dwa razy blokadę kręgosłupa.. na chwilę obecną jest spokój ale skoleji boli mnie szyją po stronie lewej. 17.01 robiłam rezonans magnetyczny.. o to jego opis.. Badanie MR odcinka piersipwego kręgosłupa w odcinku C7 do L1 wykonane sekwencjami FSE,STIR i MERGE w obrazach T1-T2- zależnych. W odcinku szyjnym na poziomie C6/7 widoczne jest wypukli A krążka mk zwezajaca kanał krajowy w wymiarze AP do 9.5mm. Rdzeń kregowy jednorodny, bez zmian ogniskowych. W zobrazowanych częściach koscca widoczne ognisko naczyniaka o obrębie trzonu kręgu Th9 przechodzące na prawa narada lulu tylnego. Wymiary ogniska ok. 1.7×2.5 cm. W zobrazowanych częściach koscca nie stwierdza się patologicznych ognisk obrzęku szpiku. Ponadto stwierdza się skrzywienie górnej części odcinka piersipwego kręgosłupa lewostronne. Bardzo proszę o odpowiedź czy to jest coś groźnego? Czy to może mieć jakiś związek z wypadkiem? Co powinnam dalej robić.? Dodam tylko że wcześniej jedyny ból kręgosłupa jaki miałam to podczas miesiaczkowania. Pozdrawiam serdecznie

Konieczna pełna konsultacja; po przebytym urazie wielomiejscowym ; Ważna ocena stanu Pacjenta; wywiad, badanie, analiza wyników labor etc; Opis badania MRI to za mało:
" Złamane zebro..mostek.. od listopada miał straszne bóle kręgosłupa na wysokości lopatem. Miałam robiona dwa razy blokadę kręgosłupa.. na chwilę obecną jest spokój ale skoleji boli mnie szyją po stronie lewej. 17.01 robiłam rezonans magnetyczny.. o to jego opis.. Badanie MR odcinka piersipwego kręgosłupa w odcinku C7 do L1 wykonane sekwencjami FSE,STIR i MERGE w obrazach T1-T2- zależnych. W odcinku szyjnym na poziomie C6/7 widoczne jest wypuklina krążka mk zwezajaca kanał krajowy w wymiarze AP do 9.5mm. Rdzeń kregowy jednorodny, bez zmian ogniskowych. W zobrazowanych częściach kośćca widoczne ognisko naczyniaka o obrębie trzonu kręgu Th9 przechodzące na prawa nasada łuku tylnego. Wymiary ogniska ok. 1.7×2.5 cm.
W zobrazowanych częściach kośćca nie stwierdza się patologicznych ognisk obrzęku szpiku. Ponadto stwierdza się skrzywienie górnej części odcinka piersiowego kręgosłupa lewostronne. "
Badanie MRI do interpretacji klinicznej! ..> Pozdrawiam i zapraszam