Proszę o interpretację opisu rezonansu magnetycznego odcinka piersiowego kręgosłupa
Dzień dobry, miałam ostatnio rezonans magnetyczny kręgosłupa, odcinek piersiowy i to są wyniki: "Niewielkie uwypuklenia tarcz międzykręgowych Th6/7, Th7/8, Th8/9 i Th9/10 z modelowaniem worka oponowego. Cech przepukliny jądra miażdżystego tarczy międzykręgowej w odcinku piersiowym nie stwierdza się" co to oznacza? Powinnam dalej zgłosić się na leczenie?

KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu
Witam serdecznie,
Wynik badania zobrazował chorobę krążka międzykręgowego czyli dyskopatię w niewielkim stopniu.
Wskazana konsultacja z lekarzem prowadzącym lub neurochirurgiem/neurologiem celem ustalenia dalszego postępowania.
Pozdrawiam serdecznie.