Czy można w ciąży stosować Controloc?

Witam, jestem w 4 tygodniu ciazy byłam wczoraj u lekarza i pozwolił mi brać controloc. Przed dowiedzeniem sie ze jestem w ciąży tez brałam ten lek a jak sie dowiedziałam to przestałam brać. Dzis po zgodzie Pani doktor wzięłam a teraz się boję bo czytalam ze nie wolno brać tego lęku bo jest niebezpieczny. 23 lat

Lek. Tomasz Budlewski

lek ten należy to tzw kategorii B, zależy jakie są wskazania do jego stosowania.

Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.