Jak stosować DHA u kobiety w ciąży?

Witam, jestem w 27 tygodniu ciąży, od końca I trymestru przyjmowałam kwas DHA (pregna 250). Teraz dowiedziałam się, że zapotrzebowanie na kwas kobiety ciężarnej wynosi 600 mg, więc powinnam przyjmować co najmniej 2 kapsułki dziennie. Czy mogłam zaszkodzić dziecku stosując zbyt małe ilości suplementu? Przyznam, że ryby jadam rzadko, raz w tygodniu.

Lek. Tomasz Budlewski

proszę kierować się zaleceniami lekarza prowadzącego
Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.