Czy można wykonać badania poziomu hormonów płciowych bez miesiączki?

Dzień dobry. Mam sprawę, która spędza mi sen z powiek. Od czerwca nie mam miesiączki. We wrześniu została ona wywołana duphastonem, a w październiku miałam tylko lekkie krwawienie i plamienie. Mam skierowanie na badania hormonów płciowych, jednak powinnam je zrobić w 3 dniu miesiączki. A ja tej miesiączki nie mam. Czy mogę je zrobić bez niej?

Lek. Tomasz Budlewski

Wtedy będzie inna interpretacja, konieczna wizyta u ginekologa i ustalenie odpowiedniego postepowania