Gdzie szukać przyczyny braku miesiączki kiedy wszystkie badania wychodzą dobrze?

Witam :) Zrobiłam sobie badania hormonalne jedynie co mi powiedziała pani z laboratorium że jest wszystko okey. Ale nie pokoi mnie jedna sprawa miesiączki nie mam. Nie miałam we wrześniu ubiegłego roku później pojawiła się w październiku 25. W.listopadzie znowu nie było a grudniu miałam wywoływana po przez tabletki duphaston. Ale w styczniu znowu jej nie mam. Dlatego też Zrobiłam sobie te badania. Ale jeśli badania wyszły okey. To gdzie szukać przyczyny.

Lek. Tomasz Budlewski

Udac się przede wsystkim do ginekologa z wynikami po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć