Czy można wykonać makijaż permanentny stosując Tomoxifen?

Czy biorąc lek tomoxifen można zrobić sobie makijaż permanentny?

Witam, salm lek nie jest przeciwwskazaniem do zabiegu, natomiast należy on do grupy leków przeciwnowotworowych, także w tym przypadku to nie lek a być może stan Pani zdrowia lub historia choroby może być przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu.
Pozdrawiam serdecznie
Justyna Sobczynska