Czy można wykonać masaż po ablacji?

Witam! Dwa tygodnie temu miałam zabieg ablacji. Pierwszy tydzień zgodnie z zaleceniami przebiegał "kanapowo" żeby nie obciążać nogi. W drugim tygodniu zaczęłam wychodzić na krótkie spacery z psem. Odczuwam jeszcze częstoskurcze. Jednak moje pytanie brzmi: czy w związku z tym, że mam problemy z kręgosłupem i wydaniem/przesuwaniem kręgów nic nie stoi na przeszkodzie, żeby udać się na masaż i ewentualne tzw. nastawienie?

Na razie do okresu ok. miesiąca po zabiegu zrezygnowałabym z tego typu wizyt. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.