Czy można wykonać tatuaż po przeszczepie wątroby?

Witam jestem po drugim przeszczepie wątroby już dwa lata rok temu miałam odrzucanie teraz już wszystko dobrze Moje pytanie to czy mogę zrobić sobie tatuaż ?

Jeśli zażywa Pani leki immunosupresyjne, a na pewno to odradzałbym wykonywanie tatuażu ze względu na ingerencję głęboką w skórę. W przypadku osłabienia odporności mogłoby w takim przypadku dojść do zakażenia.