Czy można zajść w ciążę, jeśli stosunek odbył się bez zabezpieczenia w czasie miesiączki?

Czy mozna zajść w ciąże kiedy stosunek odbył sie bez zabezpieczenia w czasie miesiączki i w dni niepłodne oraz nie wystąpił wytrysk jedynie możliwość jest wystąpienia preajakulatu?

Szanowna Pani!

Ryzyko jest minimalne,ale nie wykluczone w 100%.
W preejakulacie mogą się pojawić plemniki, a tylko II faza cyklu jest stała-czyli 14 dni od owulacji występuje miesiączka, natomiast I faza może być bardzo ruchoma, czyli trwać od 2 do wielu dni.

Z poważaniem
katarzyna lewicka