Czy można zakroplić parafinę aby oczyścić dren?

Córka 2 latka jest 2msc po założeniu drenów, i usunięciu migdałka. Łapie się za jedno ucho i drapie, a gołym okiem widze zatkany dren. Czy moge zakroplić jej ciekła parafinę by usunąć samoistnir woskowinę z drenu???

Nie daj Boże! Parafina może uszkodzić słuch przy drenach do ucha środkowego. Gołym okiem nie widać drenu nie bajeruj. Jedź tam gdzie zakładano dreny lub do Kliniki Laryngologicznej w Lublinie z której ja pochodzę i urodziłem się w Łukowie. Do mnie masz daleko ale jak chcesz to przyjedź. Moja rodzina w Łukowie to Balwierze.