Czy można zamienić gips na ortezę?

Czy mogę ściągnąć gips po 2 tyg i zalozyc ortezę??? W poniedziałek mija 2tygodnie jak mam usztywnienie gipsowe na prawej nodze bo miałem zwichnięcie stawu skokowego czy mogę już założyć orteze i zacząć ćwiczyć nogę??

Wszystko zależy czy było to skręcenie czy zwichnięcie stawu skokowego. W większosci przypadków zamiast gipsu można stosować ortezę typu but walker.
Pozdrawiam dr n med Maciej Goch