Czy można zamknąć naczynka 4 miesiące po kuracji Izotekiem?

Witam. Jestem 4 miesiące po kuracji Izotekiem. Mam pare popękanych naczynek na twarzy ( w formie kulistej, takie kropki ). Czy naczynka można zamknąć po upływie 4 miesiaca od zakonczenia kuracji za pomocą "Skleroterapii" czy trzeba odczekać 6 miesięcy ?

Dla własnego "spokoju" radziłbym wstrzymać się do 6 miesięcy, tym bardziej, że ze względu na letnie nasłonecznienie nie jest to najlepszy okres do tego typu terapii. A za 2,5 miesiaca będzie już jesień....