Kiedy można zastosować laser po przyjmowaniu Izoteku?

Witam, jakie są skutki uboczne zbyt wczesnego użycia lasera po izoteku ?? Czy jeżeli lekarz medycyny estetycznej stwierdzi, że skóra nadaję się do lasera 4 miesiące po izoteku, to można taki zabieg przeprowadzić ?

Zabieg laserowy wykonany przed upływem 6 m-cy po odstawieniu Izoteku może spowodować gorsze/ dłuższe gojenie skóry a przede wszystkim mogą pojawić się przebarwienia. Stąd warto odczekać pół roku po zakończeniu kuracji aby nie walczyć później z powikłaniami,
Pozdrawiam
Katarzyna Mudel