Leczenie przebarwień skóry po stosowaniu Izoteku

Witam. Mam skórę trądzikową wysuszoną Izotekiem. Mija miesiąc od skończenia drugiej dawki. Czy mogę stosować coś wybielającego przebarwienia i spłycającego blizny i grudki? Jeśli tak to proszę podać nazwy takich preparatów, które nie zniszczą mojej suchej i wrażliwej po Izoteku skóry. Pozdrawiam. :)

Najskuteczniejszą dostępną metodą redukcji blizn potrądzikowych jest seria zabiegów z użyciem lasera frakcyjnego CO2. Jednak aby podjąć taką terapię, od zakończeniu leczenia Izotekiem musi upłynąć minimum 6 miesięcy. W trakcie leczenie dermatologicznego proponuję stosować się do zaleceń dermatologa prowadzącego.