Przebarwienia i blizny podczas drugiej serii Izoteku

Do końca drugiej serii brania Izoteku zostało mi 20 tabletek. Widzę poprawę, ale przebarwienia i blizny nie zniknęły... . Mam więc pytanie czy mogę już używać preparatów likwidujących blizny i przebarwienia? Czy mam czekać do końca terapii? Jak tak to ile? Jakie preparaty by mi Państwo na te problemy poradzili? Pozdrawiam. :/

Przebarwienia i blizny nie znikną podczas kuracji Izotekiem. Obecnie najskuteczniejszą dostępną na rynku metodą korekcji blizn potrądzikowych jest seria zabiegów laserem CO2. Z kolei pomocna w usuwaniu przebarwień pozapalnych jest seria zabiegów laserem Q-switch. Przy mało nasilonych zmianach można spróbować peelingów medycznych.