Czy można wykonać zabieg laserem przed stosowaniem Izoteku?

Jestem w trakcie badań przed zastosowaniem leku IZOTEK na nadmierny łojotok. Docelowo będę go brał od listopada - prawdopodobnie 10mg. Czy mogę udać się na 3 zabiegi usuwania rumienia na twarzy laserem DYE-VL podczas stosowania IZOTEK czy nie? Bo mniej więcej w listopadzie miałem w planach zrobić te zabiegi DYE-VL, a teraz prawdopodobnie dojdzie do tego kuracja IZOTEKIEM.

Dzień dobry, nie można wykonywać jakichkolwiek zabiegów laserowych podczas przyjmowania Izoteku oraz przez okres 6 miesięcy od jego zakończenia. Nie zachowanie powyższych odstępów może spowodować nieprawidłowe i wydłużone gojenie skóry. Izotek ścieńcza wierzchnią warstwę naskórka, przez co znacznie szybciej wzrasta ryzyko poparzenia. Pozdrawiam, Aleksandra Duczmal.