Czy można zastąpić Concor 5-Bisoprolol hemifumarate na lek B-cor 5-Bisprolol fumarate 5mg?

Dzien dobry,zwracam sie ponownie z zapytaniem, chodzi o lekarstwo na nadcisnienie,a mianowicie czy mozna zastapic Concor 5-Bisoprolol hemifumarate na lek B-cor 5-Bisprolol fumarate 5mg,dziekuje za szybka odpowiedz

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Tak - można zastosować lek B-cor 5 w miejsce Concor 5. Proszę jedynie zwrócic uwagę czy nowy lek nie będzie powodował reakcji alergicznej.