Czy można zrobić coś z zapachem preejakulatu?

Nasz problem polega na tym, że podczas stosunku z penisa partnera wydziela się bardzo duża ilość preejakulatu i nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie to, że wydzielina ta ma okropny "zapach"! Kochamy się tylko z prezerwatywą, gdyż po stosunku bez takiego zabezpieczenia "zapach" ten przenosi się na mnie i trudno się go pozbyć (jednorazowa kąpiel w wannie nie pomaga). Sama się czuję a co dopiero ludzie obok mnie:( Unikam pieszczenia penisa dłońmi a stosunek oralny mogę wybić sobie z głowy! A wcale tego nie chcę... Czy da się temu jakoś zaradzić!
ponad rok temu

Witam serdecznie!

Preejakulat z zasady jest bezwonny. Nieprzyjemny zapach najczęściej jest spowodowany infekcją. U mężczyzn objawy skórne i dyzuryczne nie występują w każdym przypadku, dlatego też radziłabym zaproponować partnerowi wizytę u lekarza rodzinnego.
Dodatkowo radziłabym zwrócić uwagę na higienę partnera.

Pozdrawiam