Czy można zwiększyć dawki tego leku u córki?

Moja córka M obecnie 10 lat od 5 lat bierźe convulex rano 4ml i wiecz.4 ml ma drgawki nad ranem podczas snu 5 sekund 10 sęk.przy tym jest świadoma bo zawsze mówi tato lub nie mogę się zatrzymać dotyczy to rączki albo nogi albo tułowia te npady od miesiąca zaczęły wracać dotyczy to do 3 w tygodniu.wcześniej było to samo teraz tak jakby lek nie działał córka jest pod opieką doktora neurologa ale myślę o zmianie lekarza narazie szukam .Mam pytanie czy można zwiększyć dawkie z 4ml na 5ml i poczekać na efekt czy przerwać podawanie leku córka skarży się często na ból żołądka. Badania wyszły w miarę dobrze.Pozdr...

samodzielnie nie należy zwiększa dawkowania leku. Proszę wszystko konsultować z lekarzem prowadzącym, a jeżeli nie macie Państwo do niego zaufania - proszę poszukać innego neurologa