Czy możona brać bioxetin i betaloc razem?

Reakcja leków Czy możona brać bioxetin i betaloc razem .Dziękuję

W zasadzie tak.Bioxetin może nasilać niektóre działania metoprololu np.wpływ na częstość akcji serca,ale u osoby bez niewydolności serca nie jest to przeciwwskazaniem.Inna sprawa,że betaloc może nasilać depresję,a Bioxetin stosuje się przeciw depresji.