Czy musi być to enzymatyczny peeling?

Witam. Przyjmuję od 6 ms izotek na trądzik, dermatolog powiedziała, że nie mogę stosować peelingu co jest moim zdaniem absurdem. Szukam więc takiego, który ma dobry skład i jest dostępny teraz w aptekach. Czy musi być to enzymatyczny peeling? Floslek ma parafinę, a tak jak wspominałam poszukuje peelingu z dobrym składem

Dzień dobry,
Zalecenia dermatologa w tym przypadku absolutnie nie są tutaj żadnym absurdem, zwłaszcza jeśli chodzi o peelingi ziarniste. Jedyny peeling jaki można stosować przy kuracji Izotekiem to peeling enzymatyczny. Tutaj bardzo dobry będzie peeling enzymatyczny z Resibio lub Sylveco.

Pozdrawiam serdecznie
Justyna Sobczyńska