Czy na początku ciąży należy wykonać badania krwi?

Witam:) wczoraj gin potwierdził ciąże-usg 5 tydzień:) ale nie zlecił zadnych badań, morfologia itp. A na moje zapytanie kiedy mam sie pojwić odpowiedział ze za 2 tyg. Czy mam się martwić bo to moja pierwsza ciąża..

Witaminy w ciąży

Absolutnie nie ma się Pani czym martwić skoro nic niepokojącego ginekolog nie stwierdził. Wystarczające w takim wypadku są rutynowe kontrole u ginekologa prowadzącego. Na odpowiednie badania ma Pani jeszcze czas. Gratuluję i życzę powodzenia.