USG ciąży w 13. tygodniu ciąży

Jestem w 13 tyg. ciąży. Ctrl dziecka 6,5cm. Na usg było mało ruchliwe - czy to może być niepokojące? Wyniki morfologii, bad. moczu-bardzo dobre.Anty-hcv,hiv-antygen,toxo:IgG,IgM, i vdrl-ujemne. Lekarz nic nie wspomniał mi o tzw.teście Pappa itp, a kolejną wizyte mam za 3tyg.(to będzie 16tc) - a słyszałam że wtedy na to badanie jest za późno - czy to prawda? Oprócz tego mam pytanie czy nadal mogę brać luteine dopochwowo 1x1 i kw.foliowy 1x1 bo ginekolog nie mówił nic że mam je odstawić? Pozdr.

- płód nie musi być cały czas ruchliwy, nic w tym niepokojącego
czy to prawda?
- o badaniach zawsze decyduje ginekolog prowadzący, więc proszę czekać na jego decyzje
czy nadal mogę brać luteine dopochwowo 1x1 i kw.foliowy 1x1 bo ginekolog nie mówił nic że mam je odstawić?
- skoro nie mówił nic o odstawieniu to proszę nadal brać