Badania genetyczne w ciąży bliźniaczej w 13. tygodniu

Witam .w 13,3 tc mialam robione USG genetyczne . Jestem w ciazy bliźniaczej . Prosze mi powiedziec poniewaz lekarz jak i caly wynik nie wskazuje na zadne nieprawidłowości ale czy NT -2.2 przy crl 75mm u jednego płodu i nt -2.4 przy crl 78,6 jest prawidłowe . Ryzyko z USG jest niskie. Krew pobrana ale lekarz nir kazal sie sugerować wynikiem testu Pappa gdyż w ciąży bliźniaczej jest czesto niewiarygodne. Wszystkie inne wskaźniki są jak najbardziej prawidłowe . Czy moge byc spokojna o maluchy

Tak, może być Pani spokojna skoro ginekolog prowadzący nic niepokojącego nie stwierdził, a niewielkie różnice w parametrach płodów są naturalne.