Czy na podstawie nudności, częstego oddawania moczu i wzmożonego apetytu można stwierdzić ciążę?

Mam 20 lat. Od kilku miesiecy staraamy sie o dzoecko. W listopadzie nie nialam okresu tylko 2-3 dni bardzo skape plamienie.mialam sile nudnosi teraz troche slabsze,zawroty glowy,tkliwe piersi, sciemniale brodawki,schnaca skore na twarzy,hemoroida,od 3-4 mega apetyt duzo wiekszy niz zwylke.powiesza mi sie brzuch., ciagle biegan do WC doslownie co 3-5 minut, wzomorzone pragnienie,zawroty glowy,zaparcia, mocz,krew idealne,gastrologicznie urologicznie tez. Czy jest mozliwosc bym byla w ciazy ????

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, zalecam wykonanie testu ciazowego i udać się do ginekologa celem weryfikacji ewentualnej. Pozdrawiam