Czy na powstanie SM ma wpływ zakażenie chlamydią?

Czy przyczyna sm jest zakazenie chlamydia pn? Otoz mam sm od 10 lat. Zachorowalem w wieku 16 lat. W badaniu wyszla chlamydia pn w klasie igg iga i igm. Leczylem sie w Niemczech u lekarza ILADS. Po 1.5 roku antybiotyków 50% zmian w mozgu zniknęło. Skonczylem obecnie brac antybiotyki. Bralem 3 lata. Z 30 zmian zostalo 2 zmiany nieaktywne. Od 7 lat nie mam objawów. Miałem rowniez niedobor witaminy d3 i b12 ktory uzupelnilem w 1 kolejności. Moj lekarz twierdzi ze sm to zespół objawów spowodowanych przez wirusy takie jak chlamydia mycoplasmy czy borelioze.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u lekarza neurologa i chorób zalaznych aby zweryfikować powyzsze rozpoznanie ?