Czy nadmierne owłosienie jest spowodowane długim cyklem?

Dzień dobry Mam problem z cyklem miesiączkowym,który trwa ok 43 dni. Lecz to nie jedyny problem. Występuje u mnie owłosienie w okolicach pepka ud brody i nawet pomiędzy wargami sromowymi. Czy jest to spowodowane długim cyklem?

Lek. Tomasz Budlewski

Raczej Z zaburzenia hormonalne. Sugeruję wizytę u lekarza endokrynologa lub ginekologa