Czy nagłe pojawienie się owulacji wymaga wizyty u ginekologa?

po 14 miesiącach bez okresu i jakichkolwiek plamień dostałam owulację bóle jajników dużo śluzu pobolewa podbrzusze czy konieczna jest wizyta u lekarza czy to zaburzenia które zdarzają się w menapauzie i czy grozi mi ciąża

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze ryzyko ciąży choć minimalne to istnieje proszę koniecznie udac się do lekarza ginekologa