Nieregularne miesiączki a przesunięcie owulacji

Witam. Mam nieregularne miesiaczki, zawsze miałam co 25 dni a teraz mam od wakacji co 28-29 dni. Okres dostałam 2 września i trwał tylko 4 dni.a mam zawsze 7-8 dni.od 7dc mam już dużo śluzu rozviagliwego a od 8dc rozciągliwy na 3cm.w czasie okresu bolały mnie jajniki. Pytanie cz owulacja mi się przesunie? Nigdy mnie jajniki nie bolały w czasie okresu. Czy mogę dostać teraz szybciej miesiączkę? I czy możliwe ze owulacja pojawi się szybciej? Juz mam wrażliwe piersi a to dopiero 9dc.

Piotr Pilarski

Przy dłuższym cyklu owulacja się opóźnia. Druga część cyklu ma najczęściej stałą długość ok 14 dni.

Pozdrawiam.