Czy napięcie między brwiami może oznaczać uszkodzenie nerwu?

Dzień dobry. Mam problem z napięciem w czole, a konkretnie w miejscu między brwiami. Mam dopiero 25 lat a już zrobiła mi się tam widoczna zmarszczka. Na początku myślałam, że robi mi się to od komputera lub czytania, gdy ściągam za mocno brwi. Jednak ostatnio zauważyłam, że są dni, gdy w tym miejscu odczuwam permanentne napięcie i świadomie nie potrafię go rozluźnić. To już nie chodzi tylko o wygląd, ale sprawia mi to ogromny dyskomfort i ból. Zaczęłam się zastanawiać czy to nie ma związku z uszkodzeniem jakiegoś nerwu? Proszę o poradę.

Raczej wynika z nadmiernego napięcia mięśni, marszczenia czoła i brwi; pełna konsultacja neurologiczna; Można rozwazyć miejscowe "rozluźnienie " mięśni, lokalne ostrzyknięcie toksyną botulinową...; Pozdrawiam i zapraszam