Czy napoje energetyczne mają wpływ na zaburzenia erekcji?

1) czy napoje energetyczne mają wpływ na zaburzenia erekcji? 2) Czemu podczas stosunku i masturbacji (tylko na stojąco) po około 30 sekundach mój penis staję się miękki i mi opada - gdy mi opadnie i przestanę się masturbować automatycznie jest bardzo mały, a gdy zacznę znowu się masturbować wszystko jest ok. Ale potem znowu opada, przed wytryskiem jest duży i twardy. Podczas stosunku jak opadnie, tak jest miękki cały czas. (masturbowałem się przez około 4 lata praktycznie codziennie, od 4 miesięcy raz na tydzień) 3) Czy jeżeli mam cukrzycę, to czy jeżeli w ostatnim okresie mam wysokie cukry mogę mieć problemy z erekcją? Czy jeżeli miałbym średnie cukry koło 120-140 to wtedy byłoby lepiej?

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Źle leczona cukrzyca z czasem może powodować neuropatię, która może doprowadzić nawet do impotencji. Przede wszystkim warto w sposób prawidłowy leczyć cukrzycę.